LIDÉ A STATUTÁRNÍ ORGÁNY
LIDÉ A STATUTÁRNÍ ORGÁNY
Díky týmu špičkových lidí a unikátnímu finančnímu vzdělávání dlouhodobě budujeme stabilní a silnou společnost, která svou jedinečnou nabídkou osloví každou rodinu v České republice.

NAŠE HODNOTY

ODPOVĚDNOST
PARTNERSTVÍ
ÚSPĚCH
NADŠENÍ
Jarmila a Vladimír Poliakovi Majitelé a zakladatelé ZFP GROUP, a.s. a ZFP akademie, a.s.

JAK TO CELÉ ZAČALO

Se značkou ZFP na trh přišli manželé Jarmila a Vladimír Poliakovi. Jarmila Poliaková byla původním povoláním zdravotní sestra a její manžel Vladimír strojvůdce a později vedoucí prodejny.

Na myšlenku podnikat v Multi Level Marketingu je přiměla návštěva vzdělávacího semináře v Rakousku. Odtud to byl už jen krůček k rozhodnutí začít podnikat v Česku a seberealizovat se v oblasti vzdělávání ve spojitosti s finanční gramotností.

Svou první společnost ZFP s.r.o. založili 15. dubna roku 1995. Původně se pod zkratkou ZFP skrývalo Zprostředkování Financí Poliak. Díky hlavní filozofii a heslu „Pojď a nauč se rozumět svým financím,“ se manželům Poliakovým podařilo oslovit stovky tisíc lidí v Česku a na Slovensku, přičemž se tak zároveň stali i lídry ve vzdělávání veřejnosti v oblasti financí.

Snad každý, kdo někdy nakouknul pod pokličku tohoto byznys modelu, zjistil, že slovo motivace hraje v ZFP hlavní roli. Být finančně nezávislý, rozumět svým příjmům a výdajům, výhodně investovat a především si naplno užívat života. Manželé Poliakovi podporují jak zkušené obchodníky, tak i úplné začátečníky. Trh se postupně mění a je to právě nová generace, která oživuje myšlenku ZFP o nové nápady a obchodní strategie.

Mimo podpory svých kolegů a zaměstnanců se zaměřují na dobročinné projekty, kulturu i sport. jejich srdcím je nejbližší Jižní Morava, což je pochopitelné vzhledem k tomu, že právě zde před 27 lety odstartovali úspěšný byznys a nyní tu i žijí. Kromě toho však také podporují i celorepublikové projekty a pravidelně se zapojují do sponzoringových aktivit ve spolupráci s partnery ZFP. Již čtvrtým rokem jsou generálním partnerem Lednicko-valtického hudebního festivalu, na kterém vystupují hudební osobnosti mezinárodního charakteru.

Představenstvo a dozorčí
rada ZFP GROUP, a.s.

div
Michal Poliak
předseda představenstva
div
Jarmila Poliaková
místopředsedkyně představenstva
div
Vladimír Poliak ml.
člen představenstva
div
Vladimír Poliak
předseda dozorčí rady
div
Ing. Václav Tomek
člen dozorčí rady
div
Robert Slezák
člen dozorčí rady

Představenstvo a dozorčí rada
ZFP Akademie, a.s.

div
Ing. Jan Machaň
předseda představenstva
div
Anna Slámová
místopředsedkyně představenstva
div
Ing. Tomáš Průdek
člen představenstva
div
Jarmila Poliaková
předsedkyně dozorčí rady
div
Michal Poliak
místopředseda dozorčí rady
div
Robert Slezák
člen dozorčí rady
div
Michal Očenášek
člen dozorčí rady
Vedení jednotlivých úseků

Vedení jednotlivých oddělení

Anna Slámová Výkonná ředitelka
Jakub Indra Obchodní oddělení
Ing. Tomáš Průdek Ekonomické oddělení
Bc. Radek Kučera, MSc. Marketingové oddělení
Ing. Jan Machaň Oddělení vzdělávání
Mgr. Jana Černá Právní oddělení
Ing. Martina Lošáková HR oddělení
Ing. Tomáš Kalužík ICT & Security oddělení
Ing. Gabriela Heváková Oddělení provizí a evidence