SKUPINA ZFP
SKUPINA ZFP
Jsme společnost ZFP GROUP, mezinárodní skupina založená v roce 2012, pod kterou spadá 7 hlavních aktivních dceřiných společností. V současnosti patříme mezi největší vzdělávací a zprostředkovatelské firmy ve finanční oblasti na českém trhu. Kromě toho, že se věnujeme zprostředkování investic, spoření, pojištění, úvěrů a nemovitostí, tak naší prioritou zůstavává vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti, a to prostřednictvím zkušených lektorů a jedinečného know-how. Netvoříme pouze majetkové, ale také zejména informační hodnoty, které dokáže ocenit nejen každý zodpovědný člověk, ale také celá společnost.

UČÍME VÁS ROZUMĚT
VAŠIM PENĚZŮM

A nejen to. Naším cílem je, abyste dokázali kvalitně zabezpečit sebe a své blízké proti rizikům dnešní doby. Unikátní systém naší vzdělávací akademie ZFP je certifikován mezinárodní společností IES. Našim posluchačům se věnuje 110 zkušených lektorů. Vzdělávací semináře pro vás pořádáme v síti vlastních hotelů, vzdělávacích zařízeních a v kancelářích v rámci regionů.

360 000+
vyškolených účastníků
8 000+
seminářů celkem
110+
zkušených lektorů

Základní seminář

Vysvětlíme vám, jak fungují jednotlivé finanční produkty, naučíme vás, jak se o sebe co nejlépe postarat po finanční stránce a jak své prostředky maximálně zhodnotit. Zde také získáte licenční číslo, díky kterému můžete získat peníze za sjednané produkty a vytvořit si další příjem.

POMÁHÁME VÁM VYBRAT TEN SPRÁVNÝ PRODUKT

Od založení ZFP v dubnu 1995 jsme zprostředkovali přes 4,6 milionů finančních programů a na provizích vyplatili přes 14 miliard Kč. Rádi pomůžeme vybrat kvalitní finanční produkt i vám.
1995
rok založení ZFP
4,6 milionů
zprostředkovaných finančních programů
14 miliard
vyplacených provizí

NAŠE PRODUKTY

Hledáte optimální hypotéku pro vás? Chcete začít spořit? Pomůžeme vám vybrat finanční produkt, který bude odpovídat potřebám a preferencím.


 
ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ
INVESTICE
DOPLŇKOVÉ PENZIJNÍ SPOŘENÍ
NEŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ
STAVEBNÍ SPOŘENÍ
ÚVĚRY A HYPOTÉKY

INVESTIČNÍ SKUPINA

Díky dceřiným společnostem se stáváme investiční skupinou, a to především prostřednictvím realitního fondu, crowdfundingu a prodeji fyzického zlata. Našim cílem je klientům nabídnout široké možnosti investování a díky tomu zajistit kvalitní diverzifikaci klientského portfolia.
6
zemí působnosti
13 miliard
korun v realitním fondu
1 miliarda
korun v crowdfundingu