Zaměstnání
Zaměstnání
Zajímá vás práce pro rodinnou českou firmu zabývající se vzděláváním a poradenstvím ve finanční oblasti? Baví vás pojištění či investice? Chcete pracovat v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Pokud ano, tak pokračujte ve čtení!

KOHO Právě hledáme

Staňte se součástí zkušeného a silného týmu ZFP GROUP, který je založen na důvěře a komunikaci! Prohlédněte si seznam aktuálně volných pozic a ozvěte se nám. Těšíme se na vás!

MRKNĚTE NA NÁŠ PROFIL

Momentálně nemáme otevřeny žádné pozice, ale i tak nám můžete poslat váš životopis

Kdo už u nás pracuje

 

Kateřina Výborná
Kateřina Výborná Můj příběh ve společnosti ZFP začal v dubnu 2015, kdy jsem se zúčastnila základního semináře. O rok později jsem se dostala na centrálu, kde pracuji na pozici referentka oddělení evidence, reklamací a pohledávek. V roce 2018 jsem k této činnosti ještě začala řešit fleetová auta. Práce mě velmi baví a jsem ráda, že můžu pracovat u tak významné společnosti, která je na trhu již několik let. Velmi si cením přátelského kolektivu na pracovišti, mnoha firemních akcí a různých benefitů, které firma nabízí.
Aneta Lucká
Aneta Lucká O společnosti ZFPA se říká, že je to rodinná firma. Toto označení by se dalo přenést i do naší rodiny, jelikož u společnosti pracujeme s manželem oba a řadu pracovních záležitosti řešíme často i doma. V ZFPA jsem začínala jako brigádnice na typování smluvních vztahů a jelikož se mi ve firmě velmi líbilo, přihlásila jsem se do výběrového řízení na volnou pracovní pozici. Nyní jsem u ZFPA již jedenáctým rokem a působím na pozici vedoucí reklamačního oddělení. Oceňuji, že společnost ZFPA nabízí zaměstnancům řadu benefitů, společenských akcí a možnost dalších vzdělávání.
Ing. Gabriela Heváková
Ing. Gabriela Heváková Do ZFPA jsem nastoupila ihned po vysoké škole, kdy jsem dala na radu kamarádky, která zde již pracovala a přihlásila se na výběrové řízení. Firma a vedení společnosti na mne udělalo skvělý dojem a jsem ráda, že tomu bylo i naopak a byla jsem přijata. Nyní pracuji na oddělení evidence, reklamací a pohledávek, kde mám na starost vymáhání pohledávek a řešení exekucí. Jelikož je pracovní náplň značně psychicky náročná, cením si tím víc přátelského prostředí a přístupu všech kolegů, a také spousty společenských akcí a dalších benefitů, které firma nabízí.
Jana Sedláčková
Jana Sedláčková Do společnosti ZFP akademie, a.s. jsem si poslala životopis v roce 2008 po mateřské dovolené, kdy jsem hledala stabilní silnou společnost, která sídlí v Břeclavi. Vše dopadlo dobře, a téhož roku jsem nastoupila na oddělení produktových specialistů. Nyní působím u společnosti na pozici vedoucí oddělení pohledávek. Mým největším přáním vždy bylo, abych našla práci, kam se budu každé všední ráno těšit, a to se mi splnilo. To ale není všechno. Po jedenácti letech mého působení u ZFPA jsem dostala od manželů Poliakových nádherné ocenění a zároveň krásný dárek, pobyt v Naples na Floridě.
Irena Bandíková
Irena Bandíková Do společnosti ZFPA jsem nastoupila v roce 2010. Má profesionální kariéra v ZFPA se začala psát na pozici referentky pořizování dat Hlavní regionální kanceláře p. Poliaka, kde jsem po zapracování a získání zkušeností byla povýšena na pozici vedoucí kanceláře. Na pozici vedoucí kanceláře jsem působila, až do roku 2015 kdy jsem nastoupila na mateřskou dovolenou. V roce 2018 jsem se vrátila z mateřské dovolené a bylo mi nabídnuto místo v příjemném kolektivu na oddělení pořizování dat, kde jsem se po osvěžení vědomostí stala vedoucí oddělení. Na mé práci mě naplňuje, že není jednostranná a člověk má možnost se neustále zdokonalovat a profesionálně růst a současně přitom všem má možnost pracovat v přátelském kolektivu.

PROČ U NÁS PRACOVAT ANEB NA JAKÉ BENEFITY SE MŮŽETE TĚŠIT

Projděte si seznam benefitů, které získáte, když se rozhodnete pracovat pro ZFP GROUP.
 

FINANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ ZDARMA
Veškerých vzdělávacích programů v ZFP akademii se jako naši zaměstnanci můžete účastnit zcela zdarma.
MODERNÍ PROSTŘEDÍ
K uspokojení z vaší práce přispěje i moderně vybavené a inspirativní pracovní prostředí. Novou centrálou se pyšníme od března roku 2022.
NENECHÁME VÁS STAGNOVAT
Vaše kariéra u nás může růst různými směry, záleží jen na vás.
ODMĚNA PŘI PRACOVNÍM VÝROČÍ, ŽIVOTNÍM JUBILEU, SVATBĚ NEBO NAROZENÍ DÍTĚTE
Nezapomeneme ocenit ani důležité milníky vašeho života!
SPOLEHLIVÁ FIRMA
Jídlo, ubytování, wellness a relaxace v našich hotelích se speciální slevou. Budujeme zaměstnaneckou značku a jsme nositelem ocenění Spolehlivá firma.
TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
Protože víme, že i odpočinek je důležitý.
MULTISPORT KARTA
Chápeme, že spousta z vás potřebuje po práci trávit čas aktivně, proto vám na něj rádi přispějeme!
FINANČNÍ PODPORA
Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění a doplňkové penzijní spoření je samozřejmostí.
SICK DAYS
Není vám dnes dobře? Nevadí, neptáme se proč. Prostě jednou za čas můžete říct, že nepřijdete a nic se neděje.

Přidejte se k nám

Nenašli jste zde pozici, která by vás oslovila? Nevadí, i tak nám napište. Šikovných lidí není nikdy dost.