Podnikání
Podnikání

Chcete neomezený příjem a finanční nezávislost?

  • Chcete vydělávat přes 100 tisíc měsíčně?
  • Chcete se učit od úspěšných, kteří vydělali přes 100 milionů?
  • Chcete know-how od firmy, která vyplatila 14 miliard na provizích?
Pokud ano, ozvěte se nám, naučíme vás, jak podnikat. Přesvědčte se o tom sami na jednom z našich základních seminářů, které jsou vstupenkou pro vybudování vlastního byznysu. Získáte přístup nejen k našemu časem prověřenému know-how, ale i k jedinečnému životnímu stylu, který vás nasměruje na správnou podnikatelskou cestu.

Proč s námi podnikat?

Podívejte se na náš seznam výhod a benefitů, které vám podnikání s námi přinese. Je toho opravdu mnoho, tak proč to s námi nezkusit?

Učíte se od nejlepších
Každý nový spolupracovník má k dispozici know-how svého zkušenějšího kolegy z týmu, který mu vždy rád se vším pomůže. Tyto informace jsou výsledky podložené, protože u nás již 12 obchodníků vydělalo přes 100 milionů Kč, více než 150 obchodníků vydělalo přes 10 milionů Kč a přes 1200 obchodníků vydělalo již více než 1 milion Kč.
Nadstandardní příjmy
Svých spolupracovníků a partnerů si opravdu ceníme, proto jsou i naše odměny nadstandardní a neohraničené. U nás má každý možnost vybudovat si kariéru v léty prověřeném systému, který vyprodukoval našim obchodníkům a klientům za celou dobu působení společnosti již více jak 14 miliard Kč na zprostředkovatelských provizích.
Prémiová nabídka produktů
Díky našim dceřiným společnostem máme unikátní nabídku prémiových produktů a služeb přímo v rámci ZFP GROUP. S tím, co není přímo od nás, si snadno poradíme v rámci spolupráce s externími obchodními partnery. Je tedy samozřejmostí, že u nás má klient vždy možnost vytvořit si libovolné portfolio prakticky z čehokoliv, co trh nabízí.
Unikátní vzdělávací systém
Naučíme vás dokonale porozumět financím, a to díky našemu unikátnímu vzdělávacímu systému, který tvoříme a stále vylepšujeme již od roku 1995. V tomto systému po celé republice působí okolo 110 certifikovaných lektorů. Je tedy možné, že i právě Vy se můžete stát jedním z nich.
Jedinečný životní styl
Možnost cestovat, zažít adrenalin, využívat vozový park či pracovat podle vlastního tempa a libosti. To je jedinečný životní styl, který jinde nezažijete. Kromě toho získáte i předem stanovený kariérní růst, o který nemusíte nikoho žádat, je zcela automatický. Díky tomu všemu si budete moci každoročně užívat dokonale vyváženou rovnováhu mezi prací a volným časem.
Časová flexibilita
U nás nemusíte chodit každý den na 8 hodin do práce, časovou flexibilitu si stanovujete sami, je tedy pouze na vás, kdy a odkud chcete pracovat. Díky tomu bude každý váš den jedinečný a nikdy nespadnete do stereotypu, navíc si vždy dokážete najít čas především na to, co vás baví.

ZÁKLADNÍ SEMINÁŘ

Vysvětlíme vám, jak fungují jednotlivé finanční produkty, naučíme vás, jak se o sebe co nejlépe postarat po peněžní stránce a jak své prostředky maximálně zhodnotit. To vše se dozvíte na základním semináři, který je zároveň vstupní branou do našeho vzdělávacího systému a je určen naprosto pro každého. Podívejte se na výhody, které díky základnímu semináři získáte.

OCHOČTE SVÉ FINANCE
Ať už řešíte financování bydlení,
každodenní finance, pojištění nebo
zajištění na stáří.
ZÍSKEJTE SOLIDNÍ KNOW-HOW
Nejvíce peněz vám vydělají kvalitní
informace. Nebuďte závislí na radách
ostatních.
SEMINÁŘ JE PRO KAŽDÉHO
Rádi přivítáme studenty, zaměstnance,
podnikatele, manžele či seniory.
Vedení jednotlivých úseků

VŠE ZAČÍNÁ PRVNÍM KROKEM

CHCI ROZJET BYZNYS

U nás to zvládnete, protože my vám s tím pomůžeme!

Život v ZFP

 

Reportáž z 6. ročníku ZFP Hockey Cupu 2024
Konference Vize a strategie 2033
Reportáž z 13. ročníku ZFP Golf Cup 2023
Rekapitulace závěrečného koncertu ZFP na 8. ročníku LVHF 2023
Galakoncert ZFP na LVHF 2022
Konference Rok MLM profesionála 2023
Lednicko-valtický hudební festival 2021
Návštěva vedení NN pojišťovny v ČR
ZFP MLM konference 2022
ZFP Golf Cup 2022
Výlet se ZFP do Tater
Zájezd se ZFP do Kenyi
Splňte si s námi své sny
Zaměstnanecké vinobraní 2021
Slavnostní otevření nové centrály společnosti v Břeclavi
ZFP Golf Cup 2021
ZFP Hockey cup 2022
ZFP na pláži 2021

Příběhy našich manažerů

Přečtěte si o jedinečných příbězích těch, kteří v ZFP GROUP už pracují.